Posty

Wyświetlanie postów z 2013

Co można napisać o Gainsbourgu?

Życzenia Świąteczne

Papusza zostaje pod skórą

Kadzidełka na zimę

Mój TOP 20 – tydzień 6: Happysad nadal trzyma ster

Mój TOP 20 – tydzień 5: Happysad po małej przerwie

Szykuje się remont

W natłoku paczów

Nie lubię „Lubię to”

Mój TOP 20 – tydzień 4: Kim Nowak bierze prowadzenie

Mój TOP 20 – tydzień 3: Skubas, szarość i trochę nieba

Mój TOP 20 – tydzień 2: Fever Ray po Dolanie

Mój TOP 20, tydzień 1: Waglewski przejął ster

Ogień za szybą, a ja wreszcie żyję

Prawie jak filmik relaksacyjny

Do lasu. Po wakacjach (w końcu)

Duże mrówki, małe mrowisko, bar i 15 km na nogach

Kadarka nad Sołą (tak, z Aldi)