Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2013

Co można napisać o Gainsbourgu?

Życzenia Świąteczne

Papusza zostaje pod skórą

Kadzidełka na zimę

Mój TOP 20 – tydzień 6: Happysad nadal trzyma ster

Mój TOP 20 – tydzień 5: Happysad po małej przerwie