sobota, 17 kwietnia 2010

Jestem na początku drogi "A gdyby tak się stało"

Witaj.
Dziś w dalszy ciągu zmagałem się z wyzwaniem dostosowania bloga do aktualnego szablonu. Trzeba dokończyć galerię. proces dość długi, ponieważ każde zdjęcie to osobny post.
Zdjęcia wstawiałem po parę sztuk w jednym poście, co w przypadku tego szablonu jest pewną komplikacją. Szablon wyświetla jedno (pierwsze)  zdjęcie z posta w galerii. Jestem na początku drogi.


Zawsze powinniśmy czuć, że jesteśmy dopiero na początku drogi... nawet w momentach gdy wszystko zawodzi. Modyfikujmy swoje cele i podążajmy za nimi... nie ma sensu wyznaczać celu dla samego celu. Cieszmy się wszystkim, czego nauczyliśmy się po drodze. To jest ważniejsze. Nie umknie nam to, co jest naszym prawdziwym celem. Prawdziwe cele osiąga się  "po drodze".

 Polecam  film  dokumentalny Marcela Łodzińskiego "A gdyby tak się stało". Za każdym razem gdy go oglądam, zdaję sobie sprawę, że życie jest zbyt krótkie aby cokolwiek w nim omijać.
Ten film pokazuje również w pewnym stopniu bezsens ludzkiego gonienia za sukcesem. Ile są warte pieniądze lub stanowiska jeśli na starość  i tak będziemy sami. Kochajmy ludzi i nie komplikujmy sobie życia bo zostaniemy z niespełnionymi marzeniami...

Dziecko jest w środku każdego z nas. Nie uciszajmy go, nie odtrącajmy. A gdyby tak się stało:
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/spoleczenstwo/a-gdyby-tak-sie-stalo/wideo/a-gdyby-tak-sie-stalo/287456

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...